Konum!
Tıkla Ara!
Whastapp
Çatı Oluk | Ekol İnşaat Nevşehir

Çatı Oluk

Çinko işleri başlı başına bir sanat olup incelik isteyen bir iştir. Çinko yagmur oluk sistemleri çatının hacmine ve akıntı durumuna göre değerlendirlmelidir. Çinko oluk'lar ın kelepçeleri enaz 2 mm kalınlıkta galvaniz olup fırın boya ile kaplı olması gerekmektedir.Nikelaj kaplamadaolabilir.Kalepçe aralıkları 35 cm olmalıdır.Çatı Oluk binme payları 5 cm olmalı lehimler (SICAK)lehim yapılmalıdır.Nevşehir' de Çinko çatı oluk fiyatı ve kullanılan malzeme kalitesi ile birçok çatı oluk yenilemesi yapmış olup siz degerli müşterilemize çinko oluk,baca kenarı,gizli dere,malzeme çeşitimizle hizmet vermekteyiz GALVANİZ OLUK Galvaniz çatı oluk sistemleri genel olarak 0,35 kalınlıgında olup yap sat olarak yapılan binalarda mütahhit tarafından tercih edilen bir oluk türüdür normallerinden oluk fiyatları daha uygun olup çatıya montajlan'nan galvaniz oluk daha sonra'dan ek yerleri lehim yapıllmaktadır. Zaman aşımından yani 2 ile 7 sene içinde oluk malzemesi olan galvaniz kararma yapar kararma yaptıktan sonra ek yerleri lehim tutmaz.tamir olanagı olmaz çürümeye başlar.Nevşehir çatı olukçusu Simge Çatı Oluk Sistemleri siz degerli müşterilerimize uygun yağmur oluk fiyatları ile hizmet vermektedir BACA KENAR İZOLASYONU BACA KENARI=Çatılarda en çok problem yaşanan detaylardan biri de duvar ve baca diplerindeki izalasyon hatalı yapımlarıdır. Kiremit ile duvar ve baca kenar yüzeyine gelen kısımlarda su sızıntısını önlemek için mutlaka duvar ve baca kenar dibi kısımlarına galvaniz,çinko,bakır,veya boyalı sac malzeme'den baca kenar sacı kullanılarak baca kenar izalasyonu sağlamalıyız. Yüksek dayanıma sahip olan baca kenarı sacı sayesinde gelen suyu çatı malzemesi olan (kiremit,ondiline vs)malzemeye aktarımını sağlar.böylelikle uzun yıllar kullanabileceginiz sorun yaşamayacagınız baca kenar'kısmında izalasyon'nu sağlanmış olacaktır.

ÇATI OLUK TAMİRİ Çatınızın yağmur oluğunda (Eksiz Çekme Oluk,Çinko oluk,Galvaniz oluk,baca kenar sacı )zamanla biriken kum,toprak,yaprak Çatı oluklarını tıkamakta ve suyun tahliyesini engellemektedir. Çatınızın yağmur oluğunu temizleyip, izolasyon (LEHİM) yaparak sorunsuz olarak ilk günkü haline yeniden döndürüyoruz. Çatı yağmur Oluklarının birleşen yerlerindeki çatlamaların ve deliklerin meydana getirdiği sorunlara karşı garantili şekilde kesin çözüm olarak çatı oluk tamirini ve tadilatını gerçekleştirmekteyiz.Nevşehir 'de ve İlçelerinde Mahallelerinde Çok sayıda Oluk tamiri gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Daha detaylı bilgi ve çatı oluk tamiri fiyatları ile ilgili bilgi almak için arayın görüşelim.

nevşehir çatı ustası, nevşehir çatıcı, nevşehir oluk ustası, nevşehir çatıcılar, nevşehir çatı tamiri, kapadokya çatı ustası, kapadokya çatıcılar, kapadokya oluk ustası,nevşehir çatı fiyatları, kapadokya çatı fiyatları, kapadokya çatı ustaları, nevşehirçatı oluk sistemleri

Nevşehir Tesisat : 0532 798 99 63

Ekol Tesisat İrtibat Tel : 0532 798 99 63

Diğer Hizmetler

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ

Web Tasarım:Yasin GÜRBÜZ